Z życia szkoły

Klasy 1-3 Katolickiej Szkoły Podstawowej wróciły do nauczania stacjonarnego.  Powróciły też, choć w reżimie sanitarnym, a co za tym idzie w ograniczonej formie zajęcia pozalekcyjne i dodatkowe. Co się dzieje w Katoliku?

• W pierwszy piątek Wielkiego Postu w ramach lekcji religii, odbyła się Droga Krzyżowa z rozważaniami dla dzieci
  • Walentynki, walentynki dla chłopczyka i dziewczynki 🙂
    Walentynkowapoczta ❤
  • Ach, co to był za bal!
    W czwartek 11.02.2021r. odbył się bal karnawałowy. Na ten wyjątkowy czas aula zamieniła się w pięknie udekorowaną salę balową. Uczniowie najmłodszych klas przybyli w kolorowych i pomysłowych strojach, wyglądali jak z bajki. Wszyscy doskonale bawili się przy w dźwiękach największych przebojów 🙂
  • „Jestem widoczny, jestem bezpieczny”
    W ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem dzieci najmłodsi uczniowie KSP uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami policji. Tematem zajęć było „Bezpieczeństwo na drodze”.

Więcej zdjęć na szkolnym Facebooku