„Świat jest teatrem . . .”

Czym jest teatr? Nie można definitywnie i ostatecznie zdefiniować tego pojęcia, ponieważ to coś wielkiego, wspaniałego i nieprzeciętnego. Sztuka sama w sobie. Pozwala odkryć własne wnętrze, to prawdziwe. Teatr jest jedną z ważniejszych dziedzin naszego życia.
W związku z tym, że wszyscy kochamy teatr, doskonale czujemy się na scenie i mamy wspaniałych nauczycieli aktywistów, którzy w nas wierzą i chcą rozwijać nasze pasje, wzięliśmy udział w tegorocznym przeglądzie teatrów SPSK, który odbył się w Częstochowie. Na scenie zaprezentowaliśmy się 17.04.2015, lecz całe wydarzenia zostało rozegrane w ciągu trzech dni. Tematem przewodnim było szukanie Boga. Mieliśmy okazję zobaczy różne interpretacje włącznie z pantomimą i teatrem cieni, które były naprawdę inspirujące. Oprócz tego dane nam było skosztować pysznych ciasteczek i zjeść dobry obiad.
Po zakończeniu niecierpliwe czekaliśmy na wyniki. Okazało się, iż słusznie włożyliśmy w to przedstawienie tyle pracy, nerwów i serca, ponieważ zajęliśmy trzecie miejsce!
Było to wspaniałe doświadczenie, a nasze miejsce na podium było przysłowiową wisienką na torcie. Chcielibyśmy podziękować również pani Beacie Molendzie, która czuwała nad naszym przygotowaniem. Ukłony należą się również za dekoracje i użyczenie rekwizytów.
Dziękujemy i czekamy z niecierpliwością na kolejne sukcesy!
Aleksandra Krakowiak