Otuchy słów kilka

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, a z nim pewne obawy, może trochę strachu, ale również nadzieja na nowe przygody, przyjaźnie i zdobycie wiedzy, którą kiedyś wykorzystamy.
Nasza szkoła jest szkoła niezwykłą – niezwykle przyjazną! Zapewniam przyszłych pierwszoklasistów, że nie ma się czego bać! Mili, choć wymagający, nauczyciele, przyjazna atmosfera, starsi uczniowie ofiarujący swoją pomoc. Jeśli będziecie czegoś potrzebować, nie bójcie się i pytajcie – przybędziemy Wam z odsieczą 
Drugoklasiści też nie mają się czym martwić – na pewno poradzicie sobie z milionem kartkówek, sprawdzianów i przygotowywaniem prac plastycznych.
Drodzy trzecioklasiści, Wam trzeba życzyć powodzenia (mam nadzieję, że nikt nie dostanie załamania nerwowego). Jesteście mądrzy, zdolni i inteligentni, więc na pewno dacie sobie radę z egzaminami, które będą czekać na Was już za kilka miesięcy 
Podsumowując, nie obawiajcie się niczego, cieszcie się chwilą i ciężko pracujcie, aby móc później zebrać owocne plony swej pracy. Powodzenia!
Aleksandra Krakowiak