Kochamy mamy

Drogie, Najdroższe Mamy!
Matka to dar od Boga, który kocha i kochać nas będzie. Matka to bezcenny skarb, który strzec trzeba w nocy i we dnie. Matka to na ranę plaster, kiedy jest nam smutno i źle. Matka to też czasem ster, który pilnuje byś nie zatopił się. Matka to wiara w nas, kiedy zwątpienia mam dni. Matka nam nadzieję da, kiedy straszne mamy sny. Matkę tylko jedną masz, wiec broń jej i kochaj co sił, Bo kiedy przyjdą gorsze dni, tylko Ona naprawdę pomoże Ci.

W tym wyjątkowym dla każdej mamy dniu chcemy podzielić się dobrym słowem i złożyć to najwspanialsze wyznanie miłości – jak? życząc tego co najlepsze.
Mamy. Zaglądajcie na tę stronę. Może zachęcone odwagą innych i Wasze dzieci odważą się złożyć Wam życzenia tu, na forum?

***
Droga Mamo, w tym szczególnym dniu pragnę złożyć Ci najlepsze życzenia!
Przede wszystkim abyś zawsze była zdrowa, szczęśliwa i uśmiechnięta, byś była kochana i kochająca, pełna wyrozumiałości i cierpliwości. Jednocześnie dziękuję Ci za to, że jesteś przy nas codziennie, troszczysz się o nas i nami tak wspaniale opiekujesz. Dziękujemy Ci za Twoje wsparcie, Twoją siłę i wiarę w nas. Jesteś dla nas najwspanialsza i za to BARDZO Cię kochamy.
Maja i Apolonia
***
„Mamuś, w dniu Twojego Święta dziękuje Ci za przekonanie, że jestem najcenniejszym skarbem Twego życia… K.C”- Jakub Gajda
***