Finał akcji „Szczęście do wzięcia”. Dziękujemy.

baner Szczęście do wzięcia

Akcja charytatywna „Szczęście do wzięcia” została zakończona. Dziękując wszystkim za udział w niej i wspomożenie potrzebujących, oraz za to, że zwyczajnie potraficie się dzielić tym co macie, wklejam poniżej treść maila z podziękowaniami od wydawnictwa WAM, koordynatora akcji.

W naszej szkolnej zbiórce zwyciężyła klasa 1 liceum. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich darczyńców i operatywnego skarbnika 🙂

W imieniu Wydawnictwa WAM, Stowarzyszenia Nadzieja oraz dyrekcji i oczywiście wszystkich dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzacych w Krakowie z całego serca dziękujemy za wsparcie akcji Szczęście do wzięcia.

Dziękujemy każdej osobie, która w jakikolwiek sposób wspomogła naszą akcję! Proszę o przekazanie podziękowań dyrekcji i przede wszystkim dzieciom, a także ich rodzinom.

Razem udało nam się zebrać ponad 20 tysięcy złotych! Dokładnie 21 121,35 zł (stan na 06.01.2016 r.). Podana kwota nie jest ostateczna, ponieważ na konto Stowarzyszenia Nadzieja nadal wpływają pieniądze od darczyńców.

Jeszcze raz składamy najszczersze podziękowania! Również dzięki Państwu dzieci z Ośrodka dostaną wymarzone książki!