Nasze sukcesy

Sukcesy naszych uczniów w latach 1994-2011 roku

1994
Sylwia Burzyńska II miejsce w Konkursie Biblijnym Szkół SPSK

1995
Ewa Kuźniak Certificate in advanced English
Sylwia Burzyńska II miejsce w Konkursie Biblijnym Szkół SPSK

1996
III miejsce w Turnieju Strzeleckim o Mistrzostwo Zawiercia
Sylwia Burzyńska III w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej Szkół Średnich w Krakowie
Sylwia Burzyńska I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego: Ekologia
Piotr Karwaczyński II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego: Ekologia
KLO I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego: Ekologia

1997
KLO Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej

1998
Dawid Biernat III miejsce w indywidualnych Mistrzostwach Zawiercia Szkół Ponadpodstawowych

1999
KLO I miejsce w Mistrzostwach Szkół SPSK w Koszykówce
Magda Zielinska II miejsce w XIII Konkursie Literackim

2000
KLO II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Sportowym Szkół SPSK
Roksana Macherzyńska First Certificate in English
Maciej Małachowski First Certificate in English
KG III miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
Milena Michniewska Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Antyczno- Łacińskiego Szkół Średnich
Beata Nykiel Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Antyczno- Łacińskiego Szkół Średnich

2001
Ewa Kuźniak Certificate in advanced English
Joanna Chłondzyńska finalistka Wojewódzkiego Konkursu Antyczno- Łacińskiego Szkół Średnich
KLO I miejsce w Mistrzostwach Szkół SPSK w piłce nożnej halowej
Anna Zielinska III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorkim
A. Kuźniak First Certificate in English
Tomasz Huptys First Certificate in English
Piotr Stepniak First Certificate in English
Ewa Borowska finalistka Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Biologii

2002
KLO III miejsce w Mistrzostwach Szkół SPSK
Roksana Macherzyńska Certificate in advanced English
Maciej Małachowski Certificate in advanced English
Kamil Kopij First Certificate in English
Roksana Macherzyńska I miejsce w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego Szkół Średnich
Judyta Miśkiewicz III miejsce w Zawierciańskim Wyścigu Rowerów Górskich
Ada Grabowska II miejsce w Zawierciańskim Wyścigu Rowerów Górskich
KG II miejsce w Mistrzostwach Szkół SPSK w piłce nożnej
Bartosz Cupiał finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego
KG I miejsce w Powiatowym Drużynowym Zlocie Rowerowym
Ewelina Płachetko I miejsce w Zawiercianskim Wyścigu Rowerów Górskich
Klo II miejsce w Powiatowym Drużynowym Zlocie Rowerowym

2003
Piotr Nowak laureat Europejskiego Konkursu Szkolnego „Europa w szkole”
Ewa Kuźniak Certificate of proficiency in English
Bartosz Cupiał The European Language Certyficates (Deutsch)
Arkadiusz Flak First Certificate in English
Roksana Macherzyńska Certificate of proficiency in English
Iwona Kicka First Certificate in English
Bartosz Cupiał finalista Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego Szkół Gimnazjalnych
Bartosz Cupiał II miejsce w Mistrzostwach Snowboardowych
Patrycja Pacan First Certificate in English
Jakub Dudała I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Narciarstwie Alpejskim
Ada Grabowska II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Narciarstwie Alpejskim
KG III miejsce w Mistrzostwach w tenisie stołowym
Mateusz Dudłak I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Narciarstwie Alpejskim
Alicja Odyjas First Certificate in English

2004
Karolina Miszczyk III miejsce w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Maciej Kotowicz I miejsce w Międzygimnazjalnym Dyktandzie z Języka Angielskiego
Joanna Rzetelska Certificate in advanced English
Zuzanna Benc wyróżnienie w XVI Konkursie Recytatorskim
Mateusz Fedoryszak Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Karolina Miszczyk First Certificate in English
Marta Laus The European Language Certyficates B1
Sławomir Juszko The European Language Certyficates B1
Miłosz Lendor The European Language Certyficates B1
Marta Turek The European Language Certyficates B1
Marta WątrobskA The European Language Certyficates B1
Paulina Mikoda The European Language Certyficates B1
Teresa Nowak The European Language Certyficates B1
Paweł Góralczyk The European Language Certyficates B1
Marta Dudłak The European Language Certyficates B1

2005
Paweł Masłowski Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Karolona Miszczyk III miejsce w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Aleksandra Jaskulska The European Language Certyficates
Zuzanna Benc wyróżnienie w XVII Regionalnym Konkursie Recytatorkim
Łukasz Orman Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Paulina Sewerzynska First Certificate in English
Mateusz Fedoryszak First Certificate in English
Paulina Sewerzynska II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytacji Poezji I Prozy Anglojęzycznej
Agata Kozłowska II miejsce w Powiatowym Konkursie na prezentację komputerowa Wielcy Fizycy i ich odkrycia

2006
KLO I miejsce w Drużynowym Powiatowym Konkursie Matematycznym Szkół Ponadgimnazjalnych
Agata Kozłowska Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
Wiktoria Tombarkiewicz Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Zuzanna Benc Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
Barbara Latacz IV miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2006
Barbara Latacz finalistka w Miedzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” gimnazjalistów
Paweł Masłowski Certificate of proficiency in English
Maciej Kotowicz Certificate of proficiency in English

2007
Dawid Nowak II miejsce w X Zawierciańskim Wyścigu Rowerów Górskich.
Paweł Jaworski III miejsce w X Zawierciańskim Wyścigu Rowerów Górskich.
Drużyna Katolickiego L.O. I miejsce w VI Rowerowym Zlocie w Morsku.
Barbara Latacz laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z chemii
Barbara Latacz laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki
Grzegorz Trzewicarz finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii
Agata Stępniak laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii
Agnieszka Federyszak finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii
Agata Latacz I miejsce w Miedzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” (kategoria kadet)
Barbara Latacz I miejsce w Miedzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
Damian Sobieszek wyróżnienie w Miedzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
Paweł Góralczyk First Certificate in English
Paweł Masłowski First Certificate in English
Wioletta Myszkowska First Certificate in English
Mateusz Federyszak Certificate in advanced English
Paulina Szewerzyńska Certificate in advanced English
Maciej Kotanicz Certificate in advanced English

2008
Barbara Latacz laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Barbara Latacz laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
Barbara Latacz laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki i Astronomii
Barbara Latacz finalistka V Śląskiego Konkursu Matematycznego
Marcelina Pluta III miejsce w V Regionalnym Turnieju Wiedzy Informatycznej
Zuzanna Benc wyróżnienie w V Regionalnym Turnieju Wiedzy Informatycznej
Wioletta Myszkowska I miejsce w VIII Wojewudzkim Konkursie Literackim
Grzegorz Trzewicarz laureat Wojewudzkiego konkursu Przedmiotowego z Historii
Barbara Latacz finalistka III Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej
Ewa Gutowska laureatka XX Regionalnego Konkursu Recytatorskiego
Agata Latacz laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
Drużyna Katolickiego L.O. I miejsce w Turnieju Halowej Piłki Noznej szkół SPSK
Agata Latacz laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Agata Latacz laureatka IV Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej
Michał Urbaniak I miejsce w Konkursie Łamigłówki Matematyczne
Michał Skwarko III miejsce w XII Zawierciańskim Wyścigu Rowerów Górskich
Dawid Nowak II miejsce w XII Zawierciańskim Wyścigu Rowerów Górskich

2009
Michał Urbaniak I miejsce w konkursie Łamigłówki Matematyczne
Nina Kochel awans do II etapu konkursu biblijnego

2010
Kamil Jaworski laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii
Michał Urbaniak II miejsce w konkursie Kangur Matematyczny
Michał Urbaniak I miejsce w konkursie biblijnym.
Nina Kochel III miejsce z przedmiotowego konkursu z języka niemieckiego
Michał Skwarko turniej szkól SPSK w piłce halowej w Wieluniu
Mateusz Gębka turniej szkół SPSK w piłce halowej w Wieluniu
M. Dubak, K. Maj, K. Pazdur III miejsce w powiatowym konkursie z j. angielskiego

2011
Dawid Nowak – III miejsce w X Jubileuszowym Rodzinnym Gwieździstym Zlocie Rowerowym

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów
1997/98 Ilona Kiełbasa
1998/99 Piotr Stepniak
1999/00 Katarzyna Czardyban
2000/01 Roksana Macherzyńska
2001/02 Justyna Storczowska
2002/03 Aleksandra Jaskólska
2003/04 Aleksandra Jaskólska
2004/05 Agata Bugaj
2006/07 Agata Bugaj
2007 Katarzyna Bugaj
2008 Jacek Bugaj
2009 Marta Guzik
2010 Anna Kucińska